Zostań Wolontariuszem na Wrocław Trophy – rekrutacja trwa!

 

Już na początku lipca na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu  odbędzie się największy międzynarodowy turniej piłkarski w Polsce. Zapowiada się wielkie, młodzieżowe święto piłkarskie. Trwa rekrutacja wolontariuszy, bez których nie wyobrażamy sobie tego turnieju!

Zapraszamy wszystkie chętne, pełne entuzjazmu, pełnoletnie osoby, komunikujące się w języku angielskim. Praca odbywać się będzie według ustalonego wcześniej grafiku. Istnieje możliwość wykazania się w różnych obszarach: Przygotowania, Ceremonie (Eventy), Turniej, Zakwaterowanie.
Praca Wolontariuszy jest dobrowolna i nieodpłatna. Co masz od nas? Szkolenia, wyżywienie, ubezpieczenie, certyfikat, koszulki turniejowe, dobrą zabawę (after-party) i międzynarodowe towarzystwo.
Ważne daty:
  • do 08.06- nadsyłanie zgłoszeń
  • do 16.06- rozmowy rekrutacyjne (każdy otrzyma informację o jego dalszym udziale w procesie). Ogłoszenie ostatecznego składu Wolontariuszy
  • 28.06- 07.07- czas przygotowań, rozgrywek oraz zakończenia turnieju (wg dyspozycyjności)
  • 06.07- After- party
Zdecydowałeś się? Czekamy na Twoje wypełnione zgłoszenie:
Potrzebujesz więcej informacji?
Rolę wiodącą w projekcie pełni fundacja Euro-Sportring, która ma swoją siedzibę główną w Holandii. Na miejscu rolę klubu organizatora pełni MKS Parasol Wrocław. Wsparcie finansowe oferuje miasto Wrocław, natomiast Wrocławskie Centrum Sportu oraz Akademia Wychowania Fizycznego udostępniają obiekty a także służą pomocą organizacyjną i doświadczeniem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *