Jeleniogórzanki wybierają laureatkę Serca Sukcesu

 

IMG 0274-1Najaktywniejsze i najbardziej wpływowe kobiety z Jeleniej Góry spotkały się wczoraj w Cieplicach, by porozmawiać o zbliżającej się Gali Sukcesu na Obcasach. Uczestniczki spotkania w tajnym głosowaniu wybrały kobietę, która podczas majowej Gali otrzyma Serce Sukcesu – statuetkę ufundowaną przez Urząd Miasta Jeleniej Góry.

Kolejne spotkanie Sukcesu na Obcasach obfitowało w słodkie niespodzianki, przeplatane poezją i muzyką. Panie spotkały się bowiem w cieplickiej naleśnikarni, słynącej z pysznych deserów. Podczas spotkania jedna z pań prezentowała swoją poezję, a Elwira Kozak zaczarowała uczestniczki swoim minirecitalem.

Wspaniałą niespodziankę dla najaktywniejszych kobiet z Jeleniej Góry przygotowała Maria Żmuda – wręczyła każdej z uczestniczek spotkania swoją książkę pt. „Bo mój chłopak piłkę kopie”. Książka jest zapisem historii najwspanialszego okresu w historii piłki nożnej, kiedy nasza reprezentacja narodowa święciła sukcesy. Wcześniej jednak odbyło się tajne głosowanie. Uczestniczki spotkania wybrały kobietę, która 15 maja podczas uroczystej Gali Sukcesu na Obcasach otrzyma Serce Sukcesu – statuetkę ufundowaną przez Prezydenta Jeleniej Góry Marcina Zawiłę.

Panie zgłosiły sześć kandydatek i wysłuchały laudacji. Potem odbyło się tajne głosowanie. Nad jego prawidłowym przebiegiem czuwało jury pod przewodnictwem Mirosławy Dzikiej, Zastępcy Prezydenta Jeleniej Góry.

Która z Pań otrzyma Serce Sukcesu? Tego dowiemy się 15 maja 2014 r. podczas Gali Sukcesu na Obcasach. Wiemy już, że Gala rozpocznie się o godz. 17.00 w Pasażu Grodzkim w Jeleniej Górze. Nasza redakcja objęła patronat medialny nad tym wydarzeniem.

Tekst i foto: Monika Chartmańska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *