Sprawdź czy w Twojej okolicy będzie dziś prąd!

Tauron Dystrybucja informuje o planowanych wyłączeniach energii elektrycznej.TAURON Dystrybucja 2011

Informujemy, że ze względu na konieczność przeprowadzenia prac modernizacyjnych na sieci elektroenergetycznej wyłączone będą:

Komunikat: Wrocław Krzyki: pl. Hirszfelda 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20 i 21.

Miejscowość: Wrocław
Rozpoczęcie: 23-06-2014 07:00
Zakończenie: 23-06-2014 16:00

Komunikat: Wrocław Fabryczna: Mączna, Nadrzeczna wraz ogródkami działkowymi Dierżonia i Sielanka, Pilczycka od 159 do 199 i od 160 do 196, Drzymały, Dworska od 1 do 7 i od 2 do 6.

Miejscowość: Wrocław
Rozpoczęcie: 23-06-2014 07:00
Zakończenie: 23-06-2014 16:00

Komunikat: Wrocław Psie Pole: Kominiarska, Zduńska, Dekarska, Kaletnicza, Księgarska od 43 do 45 i od 22 do 24, Pielęgniarska, Grawerska od 15 do 17a, od 21 do 23, od 85 do 97, od 10 do 18a, od 22 do 80 i od 90 do 98, Geodezyjna, Rzemieślnicza od 1 do 3 i od 2 do 4, Meliorancka 1, Kminkowa, Szałwiowa, Waniliowa, Cynamonowa, Bazyliowa, Tymiankowa, Lawendowa, Miętowa, Kaczeńcowa, Szczawiowa, Perzowa, Pełczyńska od 57 do 169 i od 58 do 170, Zajączkowska, Autostradowa Obwodnica Wrocławia od Osobowickiej do Sułowskiej.

Miejscowość: Wrocław
Rozpoczęcie: 23-06-2014 07:00
Zakończenie: 23-06-2014 17:00

Komunikat: Wrocław Śródmieście: Wróblewskiego od 1 do 9 i od 2 do 14, Czarnoleska z wyjątkiem 10 i 12, Zielonego Dębu od 16 do 18, Kopernika od 1 do 3.

Miejscowość: Wrocław
Rozpoczęcie: 23-06-2014 07:00
Zakończenie: 23-06-2014 18:00

Komunikat: Wrocław Krzyki: Krucza od 11 do 37 i od 14 do 68, Gajowicka od 92 do 98.

Miejscowość: Wrocław
Rozpoczęcie: 23-06-2014 07:00
Zakończenie: 23-06-2014 18:00

Komunikat: Wrocław Psie Pole: Klaczki.

Miejscowość: Wrocław
Rozpoczęcie: 23-06-2014 08:00
Zakończenie: 23-06-2014 12:00

Komunikat: Wrocław Śródmieście: Jedności Narodowej od 41 do 49 i od 48 do 54, Probusa od 1 do 5 i od 2 do 6, Drobnera od 20 do 30, pl. Św. Macieja sygnalizacja drogowa na skrzyżowaniu z Łokietka.

Miejscowość: Wrocław
Rozpoczęcie: 23-06-2014 08:00
Zakończenie: 23-06-2014 15:00

Komunikat: Wrocław Psie Pole: Mazepy, Kordiana, Rzeczna od 1 do 17 i od 2 do 16, Szewczenki od 1 do 13 i od 2 do 14.

Miejscowość: Wrocław
Rozpoczęcie: 23-06-2014 08:00
Zakończenie: 23-06-2014 15:00

Komunikat: Wrocław Fabryczna: Klecińska od 45 do 109 i od 48 do 122 oraz dz.6/2 i sygnalizacja drogowa na wysokości ogródków działkowych, Avicenny od 9 do 45 i od 16 do 48 oraz dz.3/5 i dworzec PKP Wrocław Zachodni.

Miejscowość: Wrocław
Rozpoczęcie: 24-06-2014 07:00
Zakończenie: 24-06-2014 16:00

Komunikat: Wrocław Psie Pole: Kwidzyńska od 4 do 8, Kościerzyńska od 4 do 8.

Miejscowość: Wrocław
Rozpoczęcie: 24-06-2014 07:00
Zakończenie: 24-06-2014 11:00

Komunikat: Wrocław Krzyki: Gajowicka od 84 do 90, pl. Hirszfelda 1, 13, 14, 15, 16, 17, 20 i 21 oraz sygnalizacja drogowa na skrzyżowaniu z Zaporoską, Krucza od 1 do 11.

Miejscowość: Wrocław
Rozpoczęcie: 24-06-2014 07:00
Zakończenie: 24-06-2014 16:00

Komunikat: Wrocław Fabryczna: Stodolna, Maślicka od 173 do 215 i od 170 do 212, Kozia 1 i od 2 do 24.

Miejscowość: Wrocław
Rozpoczęcie: 24-06-2014 07:00
Zakończenie: 24-06-2014 17:00

Komunikat: Wrocław Psie Pole: Rolnicza od 1 do 15 i od 2 do 20, Zagrodnicza od 31 do 33.

Miejscowość: Wrocław
Rozpoczęcie: 24-06-2014 08:00
Zakończenie: 24-06-2014 15:00

Komunikat: Wrocław Fabryczna: Kreślarska.

Miejscowość: Wrocław
Rozpoczęcie: 24-06-2014 08:00
Zakończenie: 24-06-2014 15:00

Komunikat: Wrocław Fabryczna: Potokowa od 37 do 49.

Miejscowość: Wrocław
Rozpoczęcie: 24-06-2014 08:00
Zakończenie: 24-06-2014 11:00

Komunikat: Wrocław Krzyki: Krasińskiego od 50 do 62.

Miejscowość: Wrocław
Rozpoczęcie: 24-06-2014 08:00
Zakończenie: 24-06-2014 15:00

Komunikat: Wrocław Krzyki: Zwycięska od 37 do 45 i od 20 do 68, Gajowicka od 76 do 82, Żelazna od 1 do 25 i od 2 do 26, Zaporoska od 28 do 36 oraz sygnalizacja drogowa na skrzyżowaniu z Gajowicką.

Miejscowość: Wrocław
Rozpoczęcie: 25-06-2014 07:00
Zakończenie: 25-06-2014 16:00

Komunikat: Wrocław Fabryczna: Żernicka od 25 do 139 i od 26 do 140, Jaksonowicka od 2 do 12, Domasławska od 1 do 13 i od 2 do 18, Sukielicka, Darłowska, Słupska, Pucka, Pyrzycka, Świnoujska od 13 do 39 i od 14 do 40, Kołobrzeska od 1 do 5 i od 13 do 19, Woźnicza, Hermanowska od 79 do 95 i od 78 do 94.

Miejscowość: Wrocław
Rozpoczęcie: 25-06-2014 07:00
Zakończenie: 25-06-2014 16:00

Komunikat: Wysoka: Chabrowa, Lipowa, Malinowa, Bratnia, Radosna.

Miejscowość: Wrocław
Rozpoczęcie: 25-06-2014 07:00
Zakończenie: 25-06-2014 17:00

Komunikat: Wrocław Krzyki: Spiska od 50 do 64, Jastrzębia od 4 do 18, Racławicka od 22 do 38.

Miejscowość: Wrocław
Rozpoczęcie: 25-06-2014 08:00
Zakończenie: 25-06-2014 15:00

Komunikat: Wrocław Psie Pole: Bierutowska od 4 do 6.

Miejscowość: Wrocław
Rozpoczęcie: 25-06-2014 08:00
Zakończenie: 25-06-2014 15:00

Komunikat: Wrocław Krzyki: Gajowicka od 48 do 74, pl. Hirszfelda od 2 do 10 i od 3 do 11, Zaporoska od 41 do 69 i od 34 do 46.

Miejscowość: Wrocław
Rozpoczęcie: 26-06-2014 07:00
Zakończenie: 26-06-2014 16:00

Komunikat: Wrocław Fabryczna: Lutyńska, Lubska, Żarska, Batorego, Średzka od Batorego do Lutyńskiej.

Miejscowość: Wrocław
Rozpoczęcie: 26-06-2014 07:00
Zakończenie: 26-06-2014 17:00

Komunikat: Wrocław Fabryczna: Zagłoby od 11 do 67 i od 12 do 78, Rozdzieńskiego, Komeńskiego od 31 do 45 i 44, Kmicica, Płaska, Berberysowa od 1 do 49 i od 2 do 48, Wołodyjowskiej, Skrzetuskiego od 1 do 35 i od 2 do 42.

Miejscowość: Wrocław
Rozpoczęcie: 26-06-2014 07:00
Zakończenie: 26-06-2014 16:00

Komunikat: Ślęża: wszystkie ulice.

Miejscowość: Wrocław
Rozpoczęcie: 26-06-2014 07:00
Zakończenie: 26-06-2014 16:00

Komunikat: Wrocław Fabryczna: Królewiecka 27.

Miejscowość: Wrocław
Rozpoczęcie: 26-06-2014 08:00
Zakończenie: 26-06-2014 15:00

Komunikat: Wrocław Fabryczna: Dolnobrzeska od 9 do 55 i od 32 do 58, Polkowicka 2, Karczemna od 47 do 139 i od 40 do 142.

Miejscowość: Wrocław
Rozpoczęcie: 27-06-2014 07:00
Zakończenie: 27-06-2014 16:00

Komunikat: Wrocław Krzyki: Wilcza od 21 do 55 i od 20 do 56, Międzyrzecka 5.

Miejscowość: Wrocław
Rozpoczęcie: 27-06-2014 07:00
Zakończenie: 27-06-2014 17:00

Komunikat: Wrocław Psie Pole: Fryzjerska od 11 do 39 i od 2 do 40, Zduńska, Dekarska.

Miejscowość: Wrocław
Rozpoczęcie: 27-06-2014 07:00
Zakończenie: 27-06-2014 17:00

Komunikat: Wrocław Stare Miasto: pl. Legionów od 1 do 9 i od 2 do 8, pl. Muzealny od 1 do 7, od 2 do 8 i 20, Świebodzka od 1 do 9, Piłsudskiego od 14 do 18 oraz sygnalizacja drogowa na skrzyżowaniu z Kołłątaja, Kościuszki od 51 do 65 i od 50 do 60, Kołłątaja od 9 do 13, od 10 do 14, od 21 do 31 i od 22 do 30, Rejtana od 10 do 12, Gwarna od 1 do 9.

Miejscowość: Wrocław
Rozpoczęcie: 27-06-2014 07:00
Zakończenie: 27-06-2014 16:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rejon Jelenia Góra
Data  Miejscowość (ulica) Godziny Gmina
11.02 KRZESZÓW, ul. Willmana 14, CPN. LESZCZYNIEC, 1 do 31 08:00-14:00 Kamienna Góra
11.02 GRUSZKÓW od 62 08:00-14:00 Mysłakowice
11.02 PISARZOWICE, 74 do 123, 145 do 148, 164, 165, Szkoła,  były SKR, Zakład DOLOMITY 08:00-14:00 Kamienna Góra
12.02 KOWARY, ul. Rejtana, Bukowa, Kasztanowa 5, 5A, Wiejska parzyste 52 do 76, nieparzyste 39 do 69 08:00-15:00 Kowary
12-13.02 PIECHOWICE, ul. Mickiewicza, Żymierskiego 1 do 75, Nadrzeczna, Wczasowa, Kolejowa 1, 2, Rycerska, Tysiąclecia 25 do 29, 33 do 43, Ogrodowa, Różana, Jaśminowa, Cicha Dolina, Mieszka Pierwszego, Kwiatowa, Ciasna, Świerczewskiego 14 do 24, Kościuszki, Nowotki, Boczna, Słowackiego 08:00-17:00 Piechowice
12-13.02 JELENIA GÓRA, ul. Łabska, Kamienna, Wolności, 253 do 259 08:00-14:00 Jelenia Góra
12-13.02 KRZESZÓW, ul. Księcia Bolka I nieparzyste, 1 do 17,  Nepomucena , 1 do 5 08:00-14:00 Kamienna Góra
12-13.02 ŁUPKI, NIELESTNO 17 08:00-15:00 Wleń
14.02 LIPIENICA, 1 do 22, 55 do 61, Wodociągi 08:00-14:00 Kamienna Góra
14.02 CHEŁMSKO ŚLĄSKIE, ul. Sądecka 25A, 26 do 45, 50, Podhalańska 1 do 8 08:00-14:00 Lubawka
14-15.02 NOWY KOŚCIÓŁ 08:00-14:00 Świerzawa
14-15.02 KRZESZÓW, ul. Kalwaria, 1 do 4, Betlejemska parzyste, 2 do 14, Poczta, Przedszkole, Remiza, Plac Papieża Jana Pawła Drugiego 5 08:00-14:00 Kamienna Góra
Rejon Bolesławiec
Data  Miejscowość (ulica) Godziny Gmina
11.02 RADŁÓWKA, 1 do 34 08:00-14:00 Lwówek
11-14.02 BOLESŁAWIEC, ul. Łąkowa, 1 do 26, Góralska 13, 15, 17, 18, 21 08:00-15:00 Bolesławiec
12.02 ZBYLUTÓW, 1 do 25, CHMIELNO, 75 08:00-14:00 Lwówek
13.02 OSIECZNICA, ul. Lubańska 08:00-10:00 Osiecznica
13-15.02 BOLESŁAWIEC, ul. Topolowa 1 do 22 08:00-14:00 Bolesławiec
14.02 KOTLISKA, RAKOWICE MAŁE, 1 do 16 07:30-14:30 Lwówek
14-15.02 OSIECZNICA, ul. Lubańska 43 do 75 08:00-15:00 Osiecznica
15.02 OSIECZNICA, ul. Lubańska 13:00-15:00 Osiecznica
Rejon Lubań
Data  Miejscowość (ulica) Godziny Gmina
11.02 BARTOSZÓWKA, 5, 6 08:00-14:00 Leśna
11.02 UBOCZE, 1 do 11 08:00-15:00 Gryfów
11.02 ZACISZE, LEŚNA, ul. Sienkiewicza nieparzyste 31 do 41, parzyste 56 do 60  08:00-15:00 Leśna
11.02 OLSZYNA, ul. Legnicka, 71 do 85. 08:00-15:00 Olszyna
11.02 ZAWIDÓW, ul. Zgorzelecka, Dworcowa, Moniuszki 08:00-15:00 Zawidów
11-12.02 BOŻKOWICE 08:00-14:00 Olszyna
11-15.02 ZGORZELEC, ul. Kilińskiego 08:00-15:00 Zgorzelec
12.02 LUBAŃ, ul. Robotnicza, Przemysłowa, Wyspowa, Warszawska, od składu opału do mostu, Kolejowa, Jeleniogórska, Boczna, Za Torem, Główna 1 do 75.  08:00-14:00 Luban
12.02 UNIEGOSZCZ, ul. Graniczna, Brzozowa, Jodłowa  08:00-14:00 Olszyna
12.02 PROSZÓWKA 08:00-14:30 Gryfów
12-13.02 ŻARSKA WIEŚ 08:30-15:00 Zgorzelec
13.02 UNIEGOSZCZ, ul. Dolna, Różana, Pierwszego Maja 08:00-14:00 Olszyna
13.02 UBOCZE, 299, 300 08:00-14:30 Gryfów
13-14.02 GRODNICA 08:00-14:00 Olszyna
14.02 RADOGOSZCZ, NAWOJÓW ŁUŻYCKI 08:00-14:00 Lubań
14.02 UNIEGOSZCZ, ul. Dolna 08:00-14:00 Olszyna
14.02 RADZIMÓW 09:00-14:00 Sulików
15.02 HENRYKÓW, 47 do 219, 230, 231.  08:00-13:00 Lubań
15.02 KARŁOWICE, BIEDRZYCHOWICE, 163 do 188. 08:00-14:00 Olszyna

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *